
Штуцер двосторонній ду 15 зовн. L-45 mm сталевий
10,35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- +380 (67) 384-41-01мобільний
- +380 (99) 747-12-33мобільний
Штуцер двосторонній сталевий типу «ялинка» — з’єднувальний елемент, призначений для надійного з’єднання гумових шлангів і рукавів між собою.
Виріб виготовляється зі сталевих водогазопровідних труб відповідно до ГОСТ 3262-75 (ДСТУ 8936:2019). Конструкція передбачає з’єднання типу «ялинка» з обох сторін, що забезпечує щільну фіксацію шланга. Для підвищення герметичності рекомендується використовувати додатково хомути.
Штуцери застосовуються у системах поливу та зрошення, а також у сільському господарстві та техніці для підключення шлангів різного діаметра.
Використовуються на об’єктах водопостачання та технічних системах, де необхідне швидке та надійне з’єднання гнучких рукавів.
Для комплектації трубопровідних систем додатково застосовуються інші сталеві фітинги: згони, муфти, контргайки, відводи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Сантекс |
| Матеріал штуцера | Сталь |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Тип приєднання | Штуцерне |
| Діаметр різьблення | 1/2"Н |
| Довжина | 45 мм |
| Робоче середовище | Неагресивне середовище, Вода |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Максимальна температура робочого середовища | 175 град. |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 20 років |
| Функціональне призначення | Для шлангів, Для баків та ємностей |
| Зовнішній діаметр | 21 мм |
| Основні | |
| Бренд | Santex |
- Ціна: 10,35 ₴


