
Трубка Перкінса (сіфонна) 90* М20*1.5 вн./G 1/2зв. сталева
379 ₴
- В наявності
- +380 (67) 384-41-01мобільний
- +380 (99) 747-12-33мобільний
Сифонні трубки (трубки Перкенса) виготовляються з різними варіантами різьбових підключень, що дозволяє використовувати їх з широким спектром манометрів та трубопроводів.
Можливі варіанти підключення:
• різьба М20×1,5 (внутрішня або зовнішня)
• різьба G 1/2 (внутрішня або зовнішня)
• комбіновані варіанти підключень (М20×1,5 × G1/2)
• інші варіанти різьб під замовлення
Це дозволяє легко інтегрувати трубку в існуючу систему без додаткових перехідників.
Купити трубку Перкенса в Україні
У нас ви можете купити трубку Перкенса (сифонну трубку для манометра) з необхідним типом різьби та діаметром підключення. Пропонуємо якісну продукцію та допомогу у підборі під ваші умови експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сантекс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал відведення | Сталь |
| Покриття | Емаль |
| Спосіб виготовлення | Гнутий |
| Робоче середовище | Неагресивне середовище, Вода, Газ, Пар, Повітря |
| Зовнішній діаметр | 17 мм |
| Кут вигину | 90 град. |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Максимальна температура робочого середовища | 175 град. |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Стан вироби | Нове |
| Товщина стінки труби | 3 мм |
| Тип труби | Шовна |
| Тип труби | Холоднодеформована |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Фізичні властивості | |
| Максимальний робочий тиск | 16 |
| Додаткові характеристики | |
| Термін експлуатації | 20 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Santex |
- Ціна: 379 ₴

