
Кран кульовий для поливу Standart 1/2" латун. посилен., нікельов., ручка-важіль Thermo Alliance
170 ₴
- В наявності
- +380 (67) 384-41-01мобільний
- +380 (99) 747-12-33мобільний
Кран кульовий для поливу під шланг з ручкою-важелем — водорозбірна арматура, призначена для підключення шлангів та подачі води у системах поливу.
Кран оснащений штуцером під шланг, що забезпечує надійне та герметичне з’єднання. Ручка типу «важіль» дозволяє швидко відкривати та перекривати потік води, що зручно при щоденному використанні.
Корпус виготовлений з латуні з нікельованим покриттям, що забезпечує стійкість до корозії, довговічність і надійну роботу в умовах зовнішнього використання.
Кран широко застосовується для поливу саду, городу, на присадибних ділянках, а також у господарських і будівельних роботах.
Для комплектації систем додатково використовуються штуцери сталеві та крани кульові на воду, що забезпечують надійне підключення та зручність експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Країна виробник | Китай |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Максимальна робоча температура | 30 град. |
| Мінімальний робочий тиск | 0 бар |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Ручний привід | Ручка важіль |
| Колір | Сірий |
| Вага | 0.21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр крана | 1/2 |
| Тип підключення | зовнішня-зовнішня |
| Призначення | Приладові крани |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
- Ціна: 170 ₴

