
Штуцер приварний сталевий типу «ялинка» ду 15 L-40 mm
10,35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- +380 (67) 384-41-01мобільний
- +380 (99) 747-12-33мобільний
Штуцер приварний сталевий типу «ялинка» — з’єднувальний елемент, призначений для підключення гумових шлангів і рукавів до трубопроводів.
Конструкція типу «ялинка» забезпечує щільну фіксацію шланга та герметичність з’єднання. Для додаткової надійності рекомендується використання хомутів.
Виріб виготовляється зі сталі, доступні оцинковані варіанти для підвищення корозійної стійкості. Монтаж здійснюється шляхом приварювання до трубопроводу.
Штуцери застосовуються у системах водопостачання, поливу, пневматики та інших технічних системах, де необхідне надійне підключення гнучких рукавів.
Для комплектації трубопровідних систем додатково використовуються інші сталеві фітинги: згони, муфти, контргайки, відводи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Сантекс |
| Матеріал штуцера | Сталь |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Тип приєднання | Під приварення |
| Довжина | 40 мм |
| Робоче середовище | Повітря, Неагресивне середовище, Вода |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Максимальна температура робочого середовища | 175 град. |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 20 років |
| Функціональне призначення | Для баків та ємностей, Для шлангів |
| Зовнішній діаметр | 21 мм |
| Основні | |
| Бренд | Santex |
- Ціна: 10,35 ₴

