
Кран Маєвського Standart 1/2 " латун. ручний, біла ручка
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- +380 (67) 384-41-01мобільний
- +380 (99) 747-12-33мобільний
Кран Маєвського Thermo Alliance Standart 1/2" ручний SD211W20 -елемент радіаторної арматури, призначений для випуску повітря з систем водяного опалення.
Виріб встановлюється на радіатори та дозволяє ефективно видаляти повітряні пробки, що покращує циркуляцію теплоносія та підвищує ефективність роботи системи опалення.
Кран виготовлений із латуні з нікельованим покриттям, що забезпечує стійкість до корозії, довговічність і надійну експлуатацію. Ручний механізм дозволяє легко здійснювати випуск повітря без використання додаткових пристроїв.
Кран Маєвського застосовується у житлових, комунальних та промислових системах опалення при монтажі та обслуговуванні радіаторів.
Для комплектації радіаторних вузлів додатково використовуються футорки радіаторні та пробки чавунні, що забезпечують правильне підключення та герметичність системи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Країна виробник | Китай |
| Умовний прохід | 15 мм |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Мінімальний робочий тиск | 2 бар |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Вага | 0.029 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Призначення | Водопровід зовнішній |
| Способ монтажа | Горизонтальний/вертикальний |
| Вхідний діаметр | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 25 |
- Ціна: 42 ₴

