
Штуцер ду 20 зовн. L-55 mm двостороній сталевий оцинкований
29,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- +380 (67) 384-41-01мобільний
- +380 (99) 747-12-33мобільний
Штуцер двосторонній оцинкований сталевий типу «ялинка» — з’єднувальний елемент, призначений для підключення гумових шлангів і рукавів до трубопроводів.
Виріб виготовляється зі сталевих водогазопровідних труб відповідно до ГОСТ 3262-75 (ДСТУ 8936:2019). Конструкція передбачає різьбове з’єднання з одного боку та штуцер типу «ялинка» з іншого, що забезпечує надійну фіксацію шланга. Для підвищення герметичності рекомендується використання хомутів.
Оцинковане покриття забезпечує додатковий захист від корозії та подовжує термін експлуатації виробу.
Штуцери застосовуються у системах водопостачання, поливу, зрошення, а також у сільському господарстві та техніці для підключення шлангів різного діаметра.
Для комплектації трубопровідних систем додатково використовуються інші сталеві фітинги: згони, муфти, контргайки, відводи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Сантекс |
| Матеріал штуцера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Умовний прохід | 20 мм |
| Тип приєднання | Штуцерне |
| Діаметр різьблення | 3/4"Н |
| Довжина | 55 мм |
| Робоче середовище | Пар, Повітря, Неагресивне середовище, Вода |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Максимальна температура робочого середовища | 175 град. |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 20 років |
| Функціональне призначення | Для баків та ємностей, Для шлангів |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Основні | |
| Бренд | Santex |
- Ціна: 29,90 ₴

